XLE Sp. z o.o.

  • Autor: GKB
  • 8 listopada 2016
  • Możliwość komentowania XLE Sp. z o.o. została wyłączona

XLE Sp. z o.o. to firma z historią sięgającą 1996 roku – właśnie wtedy rozpoczęliśmy współpracę z firmą Comarch. Od pxle_logotypoczątku naszą pasją były zintegrowane systemy informatyczne służące do zarządzania przedsiębiorstwem .

W latach 2006–2011 istnieliśmy pod nazwą: XLE Malewski&Pilachowski s.c. Od lipca 2011 roku zmieniliśmy formę prawną i staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością – od tej pory pod nazwą XLE Sp. z o.o.

Poprzez dostarczanie oraz wdrażanie oprogramowania ERP firm Comarch i Soneta (enova) staramy się wspomagać sprawne podejmowanie decyzji i kontrolę procesów biznesowych w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Partnerów biznesowych szukamy głównie w obrębie województwa pomorskiego, jednak nie zamykamy się na współpracę z firmami o zasięgu ogólnopolskim.

Dzięki mobilnym pracownikom oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych i narzędzi komunikacji, zapewniamy wsparcie na terenie całego kraju  w zakresie modyfikacji, rozwoju i nadzoru nad sprawnym, bezawaryjnym funkcjonowaniem systemów ERP oraz  struktur teleinformatycznych naszych Partnerów Biznesowych.

XLE Sp. z o.o.
 ul. Szturmanów 29, 81-560 Gdynia, woj. Pomorskie

Sekretariat
 Telefon: +48 58 746 35 00
 Email: biuro@xle.pl

 

Kategorie: Członkowie GKB

Komentarze są wyłączone.